Pousada Espaco Gloria
Usina de furnas είναι 1 χλμ. από το ξενοδοχείο και Cachoeira Véu da Noiva βρίσκεται 1,1 χλμ. μακριά.
Το κατάλυμα βρίσκεται 15 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης São João Batista do Glória. Θα χρειαστείτε 26 λεπτά οδικώς μέχρι το αεροδρόμιο Passos.
Όλα τα δωμάτια στο Pousada Espaco Gloria διαθέτουν μπαλκόνι, μίνι-ψυγείο-μπαρ και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια. Εκτός από μπάνια με καμπίνα ντους, ξεχωριστή τουαλέτα και νιπτήρα σε όλα τα δωμάτια έχει υποαλλεργικά μαξιλάρια, μη αλλεργιογόνα μαξιλάρια και υποαλλεργικά πουπουλένια μαξιλάρια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Usina de furnas1498 χλμ.
- Cachoeira do Quilombo1674 χλμ.
- Pedreira Lagoa Azul1916 χλμ.
- Igreja Matriz1991 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Passos Airport21 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- Μίνι μπαρ
- Νεροχύτης στο δωμάτιο
- LCD TV
- Δάπεδο με χαλί
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε Pousada Espaco Gloria;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο πάρκινγκ του Pousada Espaco Gloria. - 💵
Πόσο κοστίζει κράτηση δωματίου στο Pousada Espaco Gloria;
Οι τιμές στο Pousada Espaco Gloria ξεκινούν από 101$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι είδη δωματίων υπάρχουν στο Pousada Espaco Gloria São João Batista do Glória;
Το Pousada Espaco Gloria προσφέρει Τρίκλινο δωμάτιο, Οικογενειακό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια και Τετράκλινο δωμάτιο. - 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το Pousada Espaco Gloria;
Θα χρειαστούν 15 από το Pousada Espaco Gloria λεπτά με τα πόδια μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο αεροδρόμιο στο Pousada Espaco Gloria São João Batista do Glória;
Το αεροδρόμιο Passos απέχει 25 χλμ. από το Pousada Espaco Gloria. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε το κατοικίδιό μας στο Pousada Espaco Gloria;
Μπορείτε να διαμένετε στο Pousada Espaco Gloria με κατοικίδιο ζώο.